Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

«ГРАНД-ШОУ» циркової студії «Молодість» та шоу-балета «FLASH»

11.04.16815

8 квітня міський Будинок культури зібрав тих, хто вміє здивувати і тих, хто хотів побачити справжнє шоу. Два унікальних в ПМБК колективи - циркова студія «Молодість» та шоу-балет «FLASH» - створили нову яскраву програму «ГРАНД-ШОУ». Як справжнім професіоналам їм вдалося занурити глядача у видовищний світ танцю та циркового мистецтва. Артисти від номеру до номеру перевтілювалися з чарівних принцес на безстрашних повітряних гімнастів-піратів, з красунь звабливого Сходу на смішних клоунів, з величних фараонів Єгипту на веселих одеських моряків.

Атмосфера прекрасного та феєричного шоу захоплювала в полон з кожною хвилиною: акробати на полотнах, кор-де-парель на канатах, гімнасти на пілоні, пластичні трюки. І все це в поєднанні з лед-шоу, модерн-постановками та театралізованими танцювальними композиціями.

Глядачі, що бажали побувати на захоплюючому та яскравому видовищі, здійснили свою мрію. Свій захват вони виражали гучними оплесками та із завмиранням подиху стежили за кожним складним трюком.

Колективи ПМБК ще раз довели, що вміють вразити та здивувати навіть вибагливого глядача.


Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради