Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Група «Віддзеркалення» знайшла натхнення у музеї В.Г.Короленка

07.11.18469

У Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка відкрилася виставка робіт «Грані натхнення». Її представила творча група «Віддзеркалення». Назву групи (саме так, із двома «д») придумали самі учасники. Куратором цієї незвичайної групи є відома у Полтаві художниця, відмінник народної освіти, член НСХУ Наталія Сташкевич.

Цікаво, що п’ятеро цілком дорослих людей, які вже відбулися як особистості, знайшовши себе і в професії, і в особистому житті, почували непереборну жагу до мистецтва. Ця жага й привела їх до педагогів – Наталії Сташкевич та її чоловіка, тепер вже покійного Юрія Страшка. Прийшли вони в різний час, хто 2 роки тому, а хто вже і 10, але зараз відчувають себе єдиним колективом. І ось перше вагоме досягнення – спільна художня виставка. Підготовка експозиції, а також її презентація ще більше згуртувала групу: бухгалтера, приватного підприємця, адвоката, майстра прикладного мистецтва і одночасно вчителя соціальних танців, програміста. «Ми такі різні, – говорять вони про себе, але коли ми разом, даємо цікавий художній продукт».

На презентацію завітали друзі, знайомі, родичі авторів, здебільшого цілими сім’ями із малими дітьми, аби змістовно і корисно провести разом вихідний день.
Всі новини
План роботи
02.12.2019 – 08.12.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради