Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Інтерактивний концерт «Музика для всіх»

21.06.18413

20 червня до Дня молоді у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка прекрасна піаністка Катерина Гаврилова провела незвичайний інтерактивний концерт з елементами перформансу "Музика для всіх". Велика зала літературної частини ледве вмістила всіх бажаючих. На концерт прийшли, переважно, молоді батьки з дітьми.

У виконанні Катерини прозвучали шедеври світової музичної класики. Після прослуховування творів Бетховена, Баха, Моцарта, Равеля учасники спробували розібратися в такому складному понятті, як "поліфонія", вивчили кілька музичних термінів італійською мовою, опанували основний хід танцю мазурки та створили оркестр! Для повного психологічного та фізичного комфорту, а також можливості виконувати певні рухи, гості розташувалися прямо на підлозі.

Катерина Гаврилова, професійна піаністка, вчилася у полтавській дитячій музичній школі № 1 імені П.Майбороди, потім закінчила Полтавське музичне училище та консерваторію у Києві, викладала в київській десятирічці при консерваторії. З 2011 року живе за кордоном, працювала у Guangzhou opera house (м.Гуанчжоу, Китай), Misha piano studio (м.Шенжень, Китай), де викладала фортепіано дітям з 3-х років. Автор особистої методики музичного навчання, педагог та співатор проекту Ранньої музичної освіти. Зараз Катерина живе в Індіі, продовжує викладати фортепіано, створювати майстер-класи для дітей та викладачів музики. Також вона продовжує виступати на сцені з концертами.

Експериментальний формат концерту викликав шквал позитивних емоцій в учасників усіх вікових категорій.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради