Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Класична пісня-мова почуттів

12.06.1983

10 червня в приміщенні Полтавського літературно-меморіального музею В.Г.Короленка відбувся концерт Заслуженої артистки України Вікторії Ягідки, за участю студентів Луганського Національного університету імені Тараса Шевченка Ірини Ярочкіної та Артема Батрака (клас викладача В.Ягідки) концертмейстер – Наталія Зайко.

Велика зала була прикрашена в українському стилі завдяки майстерні «Artландія».

Під час концерту було виконано 13 класичних українських пісень в сучасній обробці які глядачі слухали у захваті. Після кожної пісні не вщухали овації і вигуки «Браво».

Ведуча концерту провідний науковий співробітник Людмила Ольховська здійснювала літературні коментарі до кожного із номерів.

Також під час концерту Вікторія Ягідка давала своєрідний майстер-клас для своїх студентів: як правильно подавати голос та як триматися на сцені під час концерту.

Прикрасою концерту була арія Одерки і Карася із опери Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» у виконанні тріо Артема Батрака, Ірини Ярочкіної та Вікторії Ягідки, що надало інше забарвлення відомій опері.

Після концерту всі гості ділилися приємними враженнями на веранді пригощаючись «Короленківським чаюванням» з солодощами.

Всі новини
План роботи
16.09.2019 – 22.09.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради