Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Коли мрії збуваються…

25.12.151053

Щороку колектив Полтавського міського Будинку культури запрошує всіх бажаючих – працівників закладу, вихованців творчих колективів, їх родини і просто пересічних полтавців – долучитися до благодійної акції «Ялинка добра». Мета акції: допомогти Святому Миколаю знайти дорогу до дітей, які перебувають на лікуванні у онкогематологічному відділенні Полтавської міської дитячої клінічної лікарні і, щодня виборюючи надію на повноцінне і щасливе майбутнє, чекають свої подарунки у лікарняних палатах.

Все дуже просто: діти пишуть листи Святому Миколаю, а ми у фойє ПМБК прикрашаємо такими новорічними листівками ялиночку. І кожен, хто має бажання і можливість допомогти, може зняти лист тієї дитини, чиї слова не залишили його байдужим, придбати ті іграшки чи речі, які дитина просила у Святого Миколая, та залишити цей подарунок у приймальні директора ПМБК. А напередодні Дня Святого Миколая працівники Будинку культури разом з Заслуженою артисткою України Наталією Май та знімальною групою ОДТРК «Лтава» на чолі з журналісткою Наталією Святцевою доставляють всі подарунки адресатам.

Цей рік не став винятком, і 17 грудня наш директор Леся Анатоліївна Марталішвілі разом з двома Наталіями – Май і Святцевою вкотре приміряли на себе ролі працівників департаменту мрій та чудес і доставили подарунки для дітлахів, які лікуються в онкогематології. А серед них – конструктори «Лего», набори для творчості, повітряний змій, ляльки, м‘які іграшки, машини та літаки на радіокеруванні, дівчачі прикраси, костюми казкових лицарів, фей і чарівників, ігри, різноманітні енциклопедії та художні книжки і, звичайно ж, - солодощі! Це просто надзвичайно – побачити очі дитини, яка отримала омріяний подарунок! Не просто іграшку чи цукерки, а те, про що мріялось не один день і, навіть, рік! Емоції дітей – просто не описати словами, вони справжні, вони настільки сильні, що просто не можна стримати сліз!

Ми дуже вдячні всім, хто допоміг подарувати цим дітям казку, ще раз засвітити для них зірку надії і добра! Адже так важливо мати велике серце, відкрите до чужої біди!

Нажаль, ми не справжні чарівники, і не можемо виконати деякі бажання, але маємо надію, що Святий Миколай їх чує, знає і працює над тим, щоб вони здійснилися! Всі вони – в цьому віршованому листі до Дідуся Мороза від дівчинки, яка навіть не вказала своє ім‘я. В листі важкі медичні терміни і діагнози звучать якось повсякденно. Навіть спочатку і не розумієш, що мова йде не про назви суперсучасних іграшок і ґаджетів, а про ліки і схеми лікування онкозахворювань. Але скільки надії, скільки віри в цих строчках:

« Добрий наш Дідусь Мороз,
Здрастуй, мій червоний нос.
Ось уже шістнадцять раз
Я вітаюся до Вас!

Я пишу тобі листа,
Я слухняною була,
Маму й тата поважала,
Їм в усьому помагала,
І тому іще хоч раз
Прийди в гості ти до нас!

Принеси мені в наш дім
Якщо можна, під камін,
Торбу сміху, щастя віз
Був щоб в нас цей рік без сліз!

І окремо я дідусю
Ще хотіла попросить,
Щоб були здорові діти,
Їм ніколи не хворіти.

Забери в них всі бронхіти,
Соплі, кашлі, тонзиліти.
Докси та етопозити,
Натулани заміни ти
На цукерки «Радо-жити»!

Я листа свого кінчаю,
Дуже я тебе чекаю!
Й про Снігурку не забудь,
Вирушайте швидше в путь!

Дорога дівчинко! Ми, дорослі, докладатимемо всіх сил, щоб наступного року твоя мрія обов‘язково здійснилася! Вірь, Снігуронька та Дід Мороз уже в дорозі!Джерело: http://mbk-poltava.org.ua#sthash.4Cv0rcYi.dpuf


Всі новини
План роботи
13.01.2020 – 19.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради