Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

«Команда «Смайл» з новорічним концертом та казкою «Дванадцять місяців»

16.01.18978

В 2018 році бібліотека-філіал №13 продовжує міні-проект «До бібліотеки – в «Команду «СМАЙЛ». На зимових канікулах 14 січня в бібліотеку завітали члени гуртка. Вони підготували новорічний концерт та казку «Дванадцять місяців» за п’єсою С. Маршака.

На 11 годину зібралися діточки з молодшої групи «Команди «Смайл». Прийшли матусі, бабусі, дідусі , які з задоволенням дивилися на своїх дітей та онуків, що співали пісеньки, розповідали віршики. Який же новорічний концерт без Діда Мороза? А ось і він, з подарунками, з загадками, вікторинами та улюбленим малечею новорічним хороводом.

О 14 годині гуртківці середньої та старшої групи представили глядачам п’єсу С. Маршака «Дванадцять місяців». Гарні костюми та чудова гра дітей перенесла усіх в казковий світ. Недарма кожну неділю в бібліотеці проходили репетиції в кімнаті дитячої творчості «Веселка». Гурток постійно поповнюється талановитими дітьми. Наприкінці заходу задоволені діти заспівали щедрівочки, з якими вони напередодні всі гуртом ходили по домівках щедрувати, в костюмах, з музичними інструментами.

В бібліотеці панувала казкова атмосфера, хороший настрій. Потім відбулося тепле чаювання дорослих та малих, яких завжди гостинно приймає в себе сім’я Карпінських.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради