Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Концерт піаніста-віртуоза на садибі автора «Сліпого музиканта»

22.07.16955

21 липня у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка, письменника, що здобув світову славу своєю повістю «Сліпий музикант», відбувся концерт київського піаніста, лауреата численних вітчизняних та міжнародних конкурсів викладача Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського Ігоря Рябова. Концерт був незвичайним і тривав більше двох годин.

В першій частині програми виконавець запропонував полтавській публіці цикл «Пори року» П.І. Чайковського в рамках проекту, який поєднує 2 види мистецтва –живопис і музику. Картини Людмили Авенір, розміщені у двох залах музею, які присвячені саме порам року, та фортепіанний цикл створили гармонійний культурний простір, який припав до душі всім присутнім.

У другій частині – звучали твори О.М. Скрябіна та І.- С. Баха. Публіка довго не відпускала столичного гостя, який підкорив своєю виконавською майстерністю присутніх. Червоні троянди із короленківського саду на старовинному роялі нагадували всім про високе призначення мистецтва: втішати не обманюючи.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради