Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Країна дитячих мрій

21.07.161096

Не зважаючи на спеку, яка досягла апогею в середині липня, в бібліотеку-філію №12 з раннього ранку йдуть і йдуть читачі. Дехто з підлітків чекає відкриття бібліотеки біля входу. Ледь двері відчинилися, як зграйками одні за одними починають прибігати за книжками дівчатка і хлопчики молодшого та середнього шкільного віку. Найперше вони звертають увагу на виставки книг сучасних українських авторів, зарубіжної і всесвітньої літератури.

На початку липня тут з’явилася виставка «Країна мрій», де є розділи «Хіт-парад улюблених українських книжок», «І тут починаються справжні пригоди».

Відразу розбираються твори, які вивчаються в школі за програмою – діти приходять зі списками літератури, рекомендованої вчителями для читання влітку, - розповідає завідувачка бібліотеки Галина Радковська.

Великим попитом користуються й ті художні книжки, які в школі не вивчаються, а просто вибираються почитати «для душі». Ось, наприклад, перша книга для дітей популярної сучасної української письменниці Ірен Роздобудько. В цю книгу вкладений лист авторки, написаний читачам від руки (потім роздрукований у багатьох екземплярах). Письменниця розповідає в листі, що цю книгу вона почала писати, коли ще навчалася в п’ятому класі, разом зі шкільною подругою Клавою.

Галина Василівна з радістю констатує, що останнім часом у бібліотеці з’явилося багато україномовних книжок для найменших читачів. Тепер українських книг тут набагато більше, ніж російських, хоча дещо з добротної російської класики таких авторів, як Корній Чуковський і подібні, залишилося.

Також бібліотека має цікаві журнали, з якими охоче знайомляться діти. Дівчатка переглядають «Юну леді», «Бурду», де є цікаві моделі одягу з викройками, тощо. Старші хлопці найчастіше дивляться журнал «Пістолетики» про історію зброї і сучасне озброєння – майбутнім захисникам Батьківщини це цікаво. Менші хлопчики дуже люблять журнал «Тачки» – про автомобілі від ретро до сучасних. Цей журнал містить ігри, комікси, саморобки, розмальовки…

Літо з улюбленими журналами та цікавими книгами – надзвичайно прекрасна пора!


Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради