Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Лялькові історії Ольги Страхової

04.05.17653

3 травня виставкову залу Полтавського літературно-меморіального музею В.Г.Короленка заповнили чарівні фігурки, виконані у панчішній техніці. Вони зручно розмістилися на оксамитовому кріслі, скляному столику та навіть на люстрі. Творець цього дива – майстриня Ольга Страхова, яка працює завідувачем відеотеки ТРК «Лтава». Таке хобі виникло у Ольги Борисівни 5 років тому. З того часу багато ляльок у вигляді подарунків живуть у будинках друзів, а деякі, як сувеніри з України, помандрували світом.

На першій персональній виставці у музеї глядачі можуть помилуватися 17 ляльками: тут і гоголівська панночка, і завзятий рибалка, що тримає крихітну циберку із уловом, і бабусі, що цікавляться всіма довкола, й Кузя-домовичок, й гордовита принцеса на горошині. Вітати майстриню із відкриттям першої в житті персональної виставки прийшли колеги із телебачення, студенти педагогічного університету, в якому колись навчалася авторка, друзі, знайомі.
Створити казковий настрій допомогли вихованці дитячої творчої майстерні «Патапуф» Полтавського міського Будинку культури під керівництвом Наталії Скріпко.


Всі новини
План роботи
16.09.2019 – 22.09.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради