Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

«Людина створена для щастя, як птах для польоту»

01.12.151232

1 грудня 2015 року у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г. Короленка відбувся захід «Людина створена для щастя, як птах для польоту», приурочений до Міжнародного дня інвалідів. На гостину до затишної оселі письменника-гуманіста завітали люди з обмеженими можливостями.

Перед початком великої святкової програми на гостей чекав майстер-клас. Усім охочим пропонувалося виготовити святкові іменні листівки з добрими побажаннями. Гості під час майстер-класу працювали в техніці паперової пластики, квілінгу, аплікації. Під час творчого процесу спілкувалися, ділилися власними емоціями та враженнями.

Захід розпочався презентацією наукового співробітника музею В.Г. Короленка Людмили Вітенко під назвою «Людина створена для щастя, як птах для польоту»: це цитата з повісті «Парадокс» В.Г. Короленка. Володимир Галактіонович через власне життя та творчість доносить заклик – людина повинна бути щасливою незалежно від її соціального стану, політичних переконань, чи то навіть фізичних вад. Шлях до щастя у кожного свій, потрібно тільки його знайти.

Саме у грудні виповнюється два роки, як працівники музею В.Г. Короленка розпочали плідну співпрацю з організаціями, що опікуються долями людей з обмеженими можливостями. Майже щомісяця науковці пропонували для особливих гостей різноманітні форми спілкування: майстер-класи, науково-популярні зібрання, концерти, творчі зустрічі, театралізовані мініатюри, лялькові вистави, ігрові програми, квести. Дякуючи зусиллям команди небайдужих людей, музей поступово перетворювався на майданчик соціальної та культурної адаптації інвалідів та платформу для активного творчого спілкування. Все це дало змогу людям з обмеженими можливостями відкрити для себе музей, як місце для душевного комфорту та розвитку.

Захід закінчився традиційним короленківським чаюванням у теплій дружній компанії старих вірних друзів.


Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради