Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Майстер-класи для юних полтавських художників

26.10.17715

25 жовтня у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені М.Ярошенка надзвичайно творчий день - відбувся ряд майстер-класів для юних полтавських художників.

Перший майстер-клас по техніці монотипія провів науковий співробітник музею Павло Ломака. Працюючи з учнями Полтавської гімназії № 13, розповів і показав, як створити картину за допомогою техніки "друкована графіка", зокрема "монотипія". Для монотипії використовують особливий папір - дуже гладенький, пластикову або скляну поверхню, на яку наносять різнокольорові фарби, а найцікавіше - справжні живі листочки, що служать своєрідними "пензликами". Учасників майстер-класу завжди запрошують на невеличку екскурсію до музейних зал, адже тут постійно можна знайти джерело натхнення та повчитися майстерності у справжніх, визнаних митців.

Другий і третій майстер-класи проводила Алла Тимошенко по техніці розпису пальчиками. Почався майстер-клас з відвідин виставки полтавських графіків, на якій діти роздивилися ілюстрації С. Бутника до казки "Сорока". Спробували малювати й самі: у затишній залі імені Сашеньки Путрі вдалося швидко виконати завдання - пальчиками створити образ Сороки-Білобоки на кольоровому папері. Деякі учні справилися з роботою, намалювавши цілу композицію з елементами пейзажу. А найбільше нас вразило те, що працювали зовсім юні митці - учні 1-А класу Полтавської школи № 10 імені В.Г.Короленка, а також гуртка «Фенікс» ОЦЕВУМ.


Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради