Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

«Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко відзначила свій 25-річний ювілей

15.04.161198

25-річчя Полтавської школи мистецтв «Мала академія митецтв» імені Раїси Кириченко відзначили вчора у Палаці дозвілля «Листопад». Подивитися концерт та зануритись у світ мистецтва завітали представники міської та обласної влади, адміністрація та викладачі закладу, батьки вихованців школи, ті, хто колись навчався у цьому храмі мистцетва та полтавці, які не уявляють свого життя без прекрасного.

У святковому, феєричному дійстві взяли участь понад тисячу талановитих вихованців закладу. Зі сцени можна було почути та побачити виступи неймовірних вокальних, танцювальних, інструментальних колективів та багато-багато іншого.

Про творчий шлях Полтавської школи мистецтва та про досягнення обдарованих вихованців розповіла директор «Малої академії мистецтв» Тетяна Магомедова. Вона зазначила, що колектив Полтавської школи мистецтв та її учні – це велика, дружня сім’я. Діти тут не просто навчаються мистецькому ремеслу – вони займаються тим, що їм по-справжньому подобається. Компетентні, дбайливі вчителі завжди прийдуть на допомогу зі слушною порадою та навчать усьому, що знають та вміють. І колись із цього храму мистецтва вийде обізнана, уже сформована талановита особистість.

Зі словами привітань звернулася до усіх присутніх заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Тарашевська:

- Сьогодні велика родина учнів, батьків, викладачів, великих поціновувачів мистецтва, відзначає значну подію в культурному житті нашого міста - 25-річчя найбільшої школи миствецтв в Україні! Ця школа – ровесниця нашої незалежної України! З кожним роком вона зростає, здобуває перемоги та надбання. Сьогодні вона налічує близько 1500 тисячі вихованців, які відвідують різні відділи: музичний, хореографічний, образотворчого мистецтва, декоративно-ужиткового мистецтва та театральну студію. Особливістю цієї школи є те, що вона дає можливість навчатися діткам з 4 років. Мала академія мистецтв має великі творчі здобутки. Кожного року вихованці закладу активно беруть участь в обласних і Всеукраїнських фестивалях та конкурсах. Окрім цього, учні мистецької школи представляють Полтаву на міжнародному рівні. Я щиро дякую людям, які вкладають душу і серце в наших дітей – педагогам, які передають їм всі свої вміння. Також, висловлюю велику вдячність батькам, які докладають значних зусиль, аби наші діти зростали здоровими, талановитими, щасливими!

Світлана Казимирівна урочисто вручила Подяки та Грамоти від міського голови Олександра Мамая викладачам «Малої академії мистецтв» імені Раїси Кириченко за плідну працю, високі творчі здобутки, вагомий внесок у розвиток української культури, духовне збагачення підростаючого покоління та з нагоди 25-ї річниці з дня створення закладу.

На творчий колектив школи чекав ще один, особливий сюрприз від міської влади, - цифрова фотокамера та сертифікат на 80 тисяч гривень на придбання тканини для гуртків.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради