Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

«Меланка та Василь – традиційні українські свята»

13.01.17940

12 січня 2017 року тепла затишна зала Полтавського літературно-меморіального музею Володимира Галактіоновича Короленка зібрала багато гостей. Це молодь та дорослі люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги та спілкування в колі друзів. Тож святкування Маланки й Василя у музеї В.Г.Короленка – чергова можливість відпочити, розважитись, відчути себе потрібними, повноцінними, цілісними. Відвідувачі стали свідками і учасниками цікавого пізнавального дійства, яке підготували працівники музею В.Г.Короленка та артисти театру української пісні «Родина калинова».

Особливі гості музею потребують особливого підходу і уваги, тому для них була розроблена спеціальна інтерактивна програма, яка об’єднала у своїй структурі три блоки: інформаційний, ігровий та музичний. У фіналі – всі гості почастувалися смачними варениками, які приготували волонтери ГО «Полтавський місцевий осередок Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України" під керівництвом Лариси Добридень.

Сьогоднішній захід відбувся в рамках проекту музею В.Г.Короленка «Людина створена для щастя, як птах для польоту…», спрямований на соціокультурну адаптацію та часткову реабілітацію людей з обмеженими можливостями. Під час проведення подібних пізнавально-розважальних програм особливі гості мають змогу в доступній формі отримати нову інформацію, повноцінно поспілкуватися, щиро та відкрито висловити власні емоції, відчути себе захищеними та потрібними. Таким чином музей створює для таких людей потужне реабілітаційне поле та веде до певного внутрішнього оздоровлення й відчуття балансу.


Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради