Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ - БІБЛІОТЕКА

31.05.19233

Свої широкі можливості створити літнє дозвілля маленьких полтавчан не тільки приємним і цікавим, а й змістовним, активно використовують в бібліотеках міста.

На літературних посиденьках «Що? Чому? Як?» в бібліотеці-філіалі №4 (Європейська, 141) малечі розповіли про ТОП-5 найцікавіших видань для дітей (за версією маленьких читачів цієї ж бібліотеки) і продемонстрували книги-переможці опитування.

Завідувачка бібліотеки і ведуча заходу – Ганна Панюта, познайомила дітей з тим, як у письменників народжується ідея, сюжет книги, як працюють художники-ілюстратори…, а наостанок запропонувала присутнім створити разом експромт-казку: придумали героїв, місце подій і почали фантазувати...

Сподобалося всім, ще й як, хоча не обійшлося без скептиків (маленьких). Але ж як цікаво було!!!( навіть дорослим).

Проводити час в бібліотеці-філіалі №3 сімейного читання маленькі мешканці Левади звикли давно. З початком роботи пришкільних таборів тут стало вже зовсім велелюдно - один загін літнього пришкільного табору змінює інший. Завідувачка бібліотеки Наталія Онищенко перш за все звертає увагу дітлахів на яскраво ілюстровані енциклопедії, пізнавальні видання, які викликають незмінне захоплення юних відвідувачів. Свято книжкових відкриттів традиційно завершується вікторинами, іграми і обіцянками нових зустрічей.

Цікавими таємницями книжкової скарбниці радо діляться з таборятами працівники бібліотеки-філіалу №13 для дітей, що розташована в мікрорайоні Половки. Бібліотекарі підготували для дітей цілу розважальну програму: це день дружніх привітань, день сонячних промінців, день казкового лікування, день пухнастого хвоста, день пізнання себе і т.ін. Цікава й пізнавальна інформація супроводжується вікторинами, іграми, загадками, а головне - знайомством з книгами, з яких завжди можна почерпнути нові знання.

Всі новини
План роботи
02.12.2019 – 08.12.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради