Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Міжнародна виставка карикатур творчого об’єднання «Карлюка»

24.10.16900

Вже стало доброю традицією, що в Полтаві у Полтавському художньому музею (галереї мистецтв) ім. М.Ярошенка щорічно проводяться Міжнародні виставки карикатур творчого об’єднання «Карлюка». За 16 років проведення ця подія викликала чималий резонанс у колах міжнародної громадськості, пов’язаних з гумором і карикатурою.

В рамках конкурсу були організовані персональні виставки відомих графіків і художників –карикатуристів світового рівня. Крім цього, проводились виставки провідних арт-центрів гумору з Великобританії, Сербії, Болгарії , Польщі, Росії, Бразилії,Словаччини - носіїв справжнього іскрометного гумору.

20 жовтня 2016 року о 15.00 год. у прес-залі Галереї мистецтв ТО «Карлюка» спільно з Асоціацією турецьких карикатуристів запрошує на відкриття чергової міжнародної виставки карикатур «Ходжа Насреддін». Ця чудова виставка відбувається у рамках проекту «Нащадки Ходжі Насреддіна в гостях у нащадків Гоголя». Адже турецький народ також любить карикатуру. Недарма Асоціація турецьких карикатуристів існує с 1969 року, нараховує більш ніж восьмиста художників і фінансується урядом Туреччини. Одним з засновників Асоціації був легендарний художник Турхан Селчук, а візитівкою є шанований та відомий в усьому світі Міжнародний конкурс карикатур імені Ходжі Насреддіна, який проводиться щорічно на протязі 36 років. На виставку, що відкривається, надані 110 кращих карикатур, головним героєм яких є фольклорний гумористичний персонаж зі Сходу Ходжа Насреддін. За легендою цей дотепний герой, який добре відомий і у нашій країні, народився у турецькому місті Акшехир. Карикатури, що створені провідними художниками з різних країн світу, люб’язно надані нам з архіву Асоціації турецьких карикатуристів.

На відкритті виставки буде присутня делегація Асоціації турецьких карикатуристів. Її очолює голова асоціації Метин Пекер, а в складі - відомі турецькі карикатуристи, такі як Мухіттин Короглу, Эрдоган Басол та інші. Виставка проходить за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської міської ради та управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Всі новини
План роботи
13.01.2020 – 19.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради