Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

«Мріяти і творити!»: рецепт від Раїси Плотникової полтавським читачам

21.02.18861

Про міжнародний конкурс «Коронація слова» знає кожен, кого цікавить сучасна українська література. У 2016 році почесну спеціальну відзнаку «Вибір видавця» на цьому конкурсі отримав роман «Реквієм для Рози» лубенчанки Раїси Плотникової, презентація якого відбулась з участю пані Раїси в бібліотеці-філіалі №4.

Лірик в поезії, Раїса Василівна вже давно зарекомендувала себе як автор емоційної, талановитої, сильної прози. Письменниця порушує вічні проблеми життя і смерті, злочину і кари, спадковості й виховання, батьків і дітей тощо. Вона скромно каже про свої прозові твори, що то «життєві факти, зведені в купу», але їх достовірність і навіть деякий «документалізм» настільки органічні, що читачі часто впізнають себе в героях її творів.

Непересічна особистість, пані Раїса вразила учасників зустрічі своєю щирістю і теплотою. Полтавські читачі побачили абсолютно несподівану письменницю – не «забронзовілого» автора, а творця «маленьких цеглин великої світової літературної піраміди», який намагається не героїзувати життя, а показувати його правдиво.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради