Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

«Музей В.Г. Короленка у тривимірному просторі»

05.02.18568

2 лютого у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г. Короленка відбулося відкриття виставки керівника проекту «Полтава 3D» Олега Лебединського – «Музей В.Г. Короленка у тривимірному просторі». Він також є автором карти-схеми музею-садиби. У створених ним зображеннях музею вражає їх суперреалістична точність. А також навколишній пейзаж можна представити у будь-який період дня чи ночі, за будь-якої погоди, в будь-яку пору року та у будь-якому історичному зрізі, що і було продемонстровано на сьогоднішній виставці. Ці зображення можуть бути застосовані не лише в листівках чи стендах, а і в путівниках, і, навіть, у фільмах.

Як засвідчив представлений проект, тривимірна комп’ютерна графіка, яка широко використовується в багатьох сферах сучасного життя, зокрема, в інженерному програмуванні, в мультиплікації, в комп’ютерних іграх, кінематографі тощо, може застосовуватись і в музейній практиці.

А всіх бажаючих запрошуємо, до музею В.Г. Короленка переглянути виставку, яка триватиме до 18 лютого у виставковій залі літературного будинку.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради