Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

«Музичні вечори у Художньому музеї»

22.04.1923

19 квітня у великій виставковій залі у рамках проекту «Музичні вечори у Художньому музеї» відбувся концерт популярної класичної музики. Програма концерту якнайкраще відповідає меті музейного проекту: популяризації культурної спадщини шляхом об’єднання можливостей музею і музикантів у форматі майже «домашнього» концерту.

Цього разу до музею завітав київський квартет «PIANO QUARTET». У складі колективу колишні полтавці, випускники Полтавського музичного училища імені М.В. Лисенка Андрій Борецький (скрипка), Анжеліка Підгорна (фортепіано), а також випускниця КССМШ імені М.В. Лисенка Тетяна Кравченко (віолончель) та випускник Чернігівського музичного училища імені Л.М. Ревуцького Сергій Миронов (альт). Усі учасники квартету продовжують навчання у НМА імені П.І. Чайковського, є лауреатами міжнародних і всеукраїнських конкурсів. Керівником квартету є Олена Жукова, лауреат міжнародних конкурсів, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри камерного ансамблю НМАУ ім. П. І. Чайковського, засновник та викладач класу клавесину у Київському інституті музики імені Р. Глієра.

«PIANO QUARTET» існує 2 роки. У репертуарі колективу – квартети Брамса, Сен-Санса, Штрауса, Подвали, Шумана, Туріни. Квартет веде активну концертну діяльність, відкритий до усього нового. Тому не дивно, що молоді виконавці радо відгукнулись на пропозицію долучитись до проекту Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка і подарувати полтавцям зустріч із шедеврами світової класики.

У концерті пролунали рідко виконувані перлини камерної музики у жанрі фортепіанного квартету, твори всесвітньо відомих композиторів Йоганнеса Брамса, Хоакіна Туріни, Ріхарда Штрауса.

Концерт перевершив усі сподівання. Публіка була захоплена і зачарована молодими талановитими виконавцями з першого моменту, глибоко вражена їх надзвичайною музикальністю і високою технічною майстерністю і удостоїла виконання наприкінці довгими і бурхливими оплесками.

Всі новини
План роботи
20.05.2019 – 26.05.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради