Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Музично-краєзнавча вітальня до 175-річчя від дня народження М.В.Лисенка

21.03.17622

З нагоди 175-ліття від дня народження геніального українського композитора і нашого краянина М.В.Лисенка у Полтавському літературно-меморіальному музеї І.Котляревського відбулась музично-краєзнавча вітальня “Микола Лисенко і культурно-громадське життя Полтави початку ХХст.”

Гості музею довідались чимало цікавого із розповіді провідного наукового співробітника музею Євгенії Сторохи про яскравий життєвий та творчий шлях корифея української музики.

Увага науковців музею І.Котляревського до постаті М.В.Лисенка має визначальний характер: він створив дві опери на тексти І.П.Котляревського - “Наталку Полтавку” та “Енеїду”, а також поклав на музику поетичну елегію Т.Г.Шевченка “На вічну пам’ять Котляревському”; брав найактивнішу участь у відкритті пам’ятника І.П.Котляревському 1903 року. Та й в експозиції літературної частини музею тема композиторської діяльності Миколи Віталійовича висвітлена достатньо широко.

Привітати гостей музею завітали педагоги та вихованці Полтавської музичної школи №1 імені Платона Майбороди. Вони підготували спеціальну концертну програму за творами М.В.Лисенка, П.І.Чайковського, М.Скорика та віночок українських народних мелодій.

До уваги гостей свята у виставковій залі пропонувався огляд персональної виставки малюнків худ. Тамари Морозко, яка триватиме до 10 квітня 2017 р.

Всі новини
План роботи
13.01.2020 – 19.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради