Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

«На межах романтизму»

15.08.18534

Здавна будинок В.Г.Короленка, автора класичної повісті «Сліпий музикант», манив до себе видатних людей: письменників, поетів, артистів, музикантів. Так було за життя господаря, така традиція зберігається й понині. Всі, кому поталанило виступати в цих стінах, без винятку, стверджують, що тут панує особлива атмосфера творчості і романтичної піднесеності.

Ось і в цей літній день, коли п’янкі пахощі квітів через відчинені балконні двері линули у залу, знову зазвучав старовинний рояль з роду Пушкіних-Гоголів, а йому ніжно вторила скрипка. Дует зіркових музикантів зі Львова: скрипаль Орест Смовж і піаністка Діана Чубак, презентували вишукану програму під назвою “На межах романтизму”.

Концерт відбувся у рамках «Релакс-вікенду» від Львівського органного залу. Гастрольний тур Україною включав міста: Львів -11 серпня, Київ -12 серпня, і Полтаву -14 серпня.

У програмі поруч із христоматійною Сонатою №4 Людвига ван Бетховена, найліричнішою Сонатою №2 Йоганнеса Брамса прозвучали рідко виконувана соната Джордже Енеску та віртуозна “Циганка” Моріса Равеля. Музика, написана на межі епох та стилів, музика на грані ліризму і пристрасті у виконанні талановитих музикантів зі Львова, зачарувала й полтавських поціновувачів класики.

Всі новини
План роботи
13.01.2020 – 19.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради