Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

На відкритті виставки "Безмежність"

23.02.18544

22 лютого у Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відкрилась виставка «Безмежність» вихованців творчої майстерні «Маленький принц» Марини Похващевої, Тетяни та Софії Чугуєвець, Анни Куриленко, Олени Павелко, Ольги Пічкарь, Ірини Проскурні.

Керівник творчої майстерні – Ігор Анатолійович Шипулін, людина творча, талановита, справжній Учитель.

Творча майстерня «Маленький принц» створена 1991 року. У ній діють 2 групи: молодша (з 9 до 15 років) та старша (з 30 до 50 років). Учні займаються графікою та живописом. Вихованці майстерні – учасники міських, обласних та всеукраїнських конкурсів.

Автори картин – представники різних професій, для яких образотворче мистецтво стало новою гранню їх таланту. Заняття у творчій майстерні «Маленький принц» надихає вихованців та додає фарб у їхнє життя. Усі вони мріяли з дитинства малювати. І тільки в дорослому віці вирішили здійснити свої дитячі мрії. Творчість розвиває в них прекрасне.

На виставці представлені 39 картин, виконаних в техніці олійного живопису.

Усім присутнім на святі подарували музичні твори «Вечір на двох» і «Танго» викладачі Полтавської дитячої музичної школи №3 імені Б.Гмирі Н.В. Ларіонова (акордеон) та М.Т. Бородай (сопілка).

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради