Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

На відкритті виставки робіт вихованців арт-студії “Художник”

22.01.18497

У цьому році арт-студія «Художник» (керівник Бернацький Юрій Борисович) представляє свою першу графічну виставку. Майже півсотні робіт об’єднує шестирічний досвід експериментів, пошуків та досліджень.

Виставка вирізняється різномаїттям та гнучкістю прийомів виконання: монотипія, лінорит, гравюра на картоні, гратографія, штамп. Не залишились без уваги і прості олівці, фломастери, пастель, сангина та інші графічні матеріали та їх поєднання. Надзвичайно різняться й сюжети: натюрморти і пейзажі, портрети й анімалістка, швидкі начерки та складні деталізовані композиції.

Набуваючи компетентності у цьому виді образотворчого мистецтва, молоді майстри створювали творчі доробки, що відображають їх індивідуальний внутрішній світ та сприйняття навколишнього середовища. За допомогою плям, ліній та штрихів, використовуючи контраст і фактуру, вони намагалися знайти кожен свій неповторний стиль. Роботи вирізняються своєю відвертістю та дитячою безпосередністю. Багато з представлених творів виставлялись і перемагали у різноманітних конкусах.

Графіка допомагає ввести дітей у великий світ мистецтва та відкриває для них величне, дивне, красиве, нове й цікаве.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради