Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Наталка Доляк – гостя центральної бібліотеки

28.03.19310

У центральній міській бібліотеці відбулася зустріч з відомою українською письменницею Наталкою Доляк, котра заради знайомства з полтавськими читачами приїхала до нашого міста з Вінниці. Вона є авторкою різножанрових романів, зокрема таких, як «Гастарбайтерки», «Заплакана Європа», «Чорна Дошка», «Загублений між війнами», детективу «Шикарне життя у Вупперталі», п’єс «Гастарбайтерські сезони» і «Квиток в один кінець», кіносценарію «Біженка».

Наталка Доляк неодноразово відзначена журі конкурсу «Коронація слова». Вона каже, що саме цей конкурс і зробив її письменницею. Слід додати – доволі успішною: її твори затребувані видавцями.

Пані Наталка презентувала читачам центральної бібліотеки свої особливо популярні книжки. Наріжна тема її творчості - українці за кордоном. Вона і сама встигла побувати і заробітчанкою, і біженкою. Про враження від перебування у Швеції, Німеччині та Фінляндії Наталка Доляк розповіла полтавським читачам.

Письменниця розповіла про свою любов до України, в яку повернулася, хоча мала шанси залишитися там, де життя заможніше і спокійніше. Вона висловила впевненість, що разом ми здолаємо труднощі й негаразди і все у нас буде добре.
Всі новини
План роботи
12.08.2019 – 18.08.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради