Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Німецькі школярі приїхали до Полтави з 7 денним візитом

23.09.16892

В рамках міської програми «Про розвиток зв’язків територіальної громади міста Полтава з містами країн світу» на 2015 – 2019 роки до Полтави з 7-денним візитом завітала делегація учнівської молоді з міст Фільдерштадт, Ляйнфельден-Ехтердінген та Остфільдерн (Німеччина). Обмін школярами – це пріоритетний напрямок партнерських відносин, які існують вже понад два десятиліття.

Традиційно, діти під час обміну проживають у родинах, де мають змогу пізнати традиції, звичаї, культуру, побут один одного, вдосконалювати свої знання з іноземної мови, розширювати свій світогляд та найголовніше знаходять нових друзів.

Для учнів підготовлена цікава, різноманітна, пізнавальна програма. Гості з Німеччини приєднаються до відзначення Дня міста та візьмуть участь у арт-проекті «Парад «Полтава вишивана». Окрім того, за проханням гостей буде організована дводенна екскурсія до столиці України – міста Київ.

Поїздка полтавських школярів з візитом у відповідь до Німеччини запланована у жовтні цього року.

За всі ці роки вже понад тисячу дітей з кожної сторони взяли участь у обміні. Не зважаючи на тисячі кілометрів, що розділяють наші міста, ми з гордістю говоримо, що ми партнери, побратими, друзі!


Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради