Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Низький уклін вам, ветерани!

06.05.16913

Травень… Це місяць буяння садів, місяць по-літньому теплих ночей і нескінченних солов’їних пісень… А ще це місяць, коли змовкли останні постріли гармат, настала тиша і прийшов довгожданий, вистражданий, оплачений дорогою ціною мир.

Минають роки, але пам’ять про війну залишається в наших серцях, як подвиг українського народу. Події тих буремних років живуть у старих фронтових фотографіях, дорогих серцю листах-трикутниках, цінних спогадах фронтовиків. У переддень 9 травня для усіх ветеранів міста в парку «Перемога» влаштували вітальну програму. На урочистості завітали міський голова Олександр Мамай, секретар міської ради Оксана Деркач, заступники міського голови.

Зі словами щирої вдячності звернувся до ветеранів міський голова Олександр Мамай:

– Дорогі ветерани! Як радісно бачити вас сьогодні! Як гордо блищать ваші ордени і медалі! Як поважно приймати ваше рукостискання! Шановні… Пам’ять про ваш доблесний подвиг не згасає! Вдячність за вашу відданість країні навічно викарбувана в наших серцях. Теперішньому поколінню важко цілком збагнути ті події, ті страждання, які принесла Друга світова війна. Ви ж відчули це горе на собі, ви, як ніхто інший, знаєте ціну людського життя, свободи, мирного неба над головою. Ви відбудували для нас, своїх нащадків, чудову країну! Дорогі ветерани, дороге старше покоління! Втілюйте в своїх дітей та онуків любов і повагу до рідного краю, і вона повернеться вам щасливим майбутнім ваших нащадків! Я звертаюся до вас зі словами щирої вдячності за те, що ми маємо змогу жити на своїй землі і будувати своє майбутнє! Бажаю вам міцного здоров’я і довголіття. Нехай кожен ваш день буде наповнений радістю і увагою близьких людей! Бажаю щастя вам і вашим родинам!

За відданість територіальній громаді міста, активну життєву позицію, військово-патріотичне виховання молоді, та з нагоди відзначення 9 травня міський голова Олександр Мамай нагородив ветеранів почесними грамотами у тому числі й з врученням нагрудних знаків. Окрім того, до свята учасникам бойових дій та інвалідам війни з міського бюджету виділено по 1 тис. грн.

Дарували гарний настрій присутнім вихованці Творчого центру Наталії Май, військово-спортивний центр «Воїн», зразковий ансамбль танцю «Гарний настрій» та інші талановиті полтавці.

По завершенню привітань почесних гостей було запрошено до святкового обіду.
Всі новини
План роботи
13.01.2020 – 19.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради