Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

НОВОРІЧНЕ ДИВО ПОЛТАВСЬКИХ БІБЛІОТЕК!

02.01.19418

Бібліотекарі – люди талановиті і креативні. Вони не лише читають про казки в книгах, а і втілюють казкові сюжети в стінах бібліотек в життя. Зимову казку на вікнах вже не перший рік створюють в бібліотеці-філіалі для дітей №9 вірні друзі бібліотеки Наталія Прокопенко та Олена Попова, у яких вчаться і допомагають їм маленькі користувачі закладу. Цього року художники працювали над оформленням, а в залі звучала жива музика - талановиті брати Микита та Денис Скареднови виконували різноманітні мелодії.
Веселе святкове розмаїття - казкове вогнище, Сніговик і навіть символ 2019 року – ставна, весела хавронья, що відпочиває в оточенні подарунків - оселилось завдяки талановитим рукам бібліотекаря Світлани Городинської в бібліотеці-філіалі №11. .

А якщо вам поталанить, то ви станете учасниками літературної гри, як це відбулось в бібліотеці-філіалі №5! Здавалось би, що можна знайти нового у «Ночі перед Різдвом» Миколи Гоголя? А ось і можна. Одним, більш дорослим користувачам, цей твір нагадав дитинство, а іншим, юним полтавцям, розповів чимало цікавого про побут наших предків.

Новорічний настрій створено в усіх бібліотеках міста. Завітайте до них – адже немає нічого кращого, ніж прочитати гарну книжку в теплій і затишній осели морозного зимового дня!
Всі новини
План роботи
12.08.2019 – 18.08.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради