Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

ОБ’ЄДНАНІ ВЕЛИКОДНЬОЮ ТЕМАТИКОЮ: ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИСТАВКИ ФОТОХУДОЖНИКА І ВЕЛИКОДНІ ВИТИНАНКИ В БІБЛІОТЕКАХ МІСТА

22.04.19303

Залюблених у фотомистецтво користувачів зібрала презентація виставки весняних світлин відомого полтавського фотохудожника Володимира Короткова «Великдень – воскресіння душ наших» у бібліотеці-філіалі №2(вул. Небесної Сотні,61). Під час презентації В.Коротков розповів чимало цікавих історій про створення кожної фото картини. На виставці експонуються фото полтавських храмів, пам’ятників Полтави. Особливо світлі, теплі емоції викликають пейзажні фото - пан Коротков представив також чимало світлин, зроблених в полтавському дендропарку.

Напередодні Світлого Христового Воскресіння бібліотека-філіал №5 (вул.Європейська,49) організувала виставку робот відомої майстрині, художниці, педагога Наталії Сташкевич. Це сюжети на тему весни і Великодня – картини, вирізані з паперу, в рамах або просто на твердій основі.

Н. Сташкевич - багаторічний керівник студії образотворчого мистецтва «Соняшник» Полтавського Палацу дитячої та юнацької творчості й молодіжної секції «Нове покоління» Творчого товариства «Художник» Полтавського відділення Українського Фонду культури. Нагороджена грамотою Міністерства освіти та науки України. Відома як графік, акварелістка і прекрасна майстриня витинанки. Її роботи є в різних музеях та приватних колекціях світу. Зокрема в Німеччині, Польщі, США, Канаді, Ізраїлі, Італії, Естонії, Литві.
Всі новини
План роботи
12.08.2019 – 18.08.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради