Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Оновлено експозицію Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені М.Ярошенка

01.09.17534

Музейна експозиція – основна форма музейної комунікації, освітні та виховні завдання якої здійснюються шляхом демонстрації музейних предметів, організованих, розміщених та роз’яснених у відповідності до розробленої музеєм наукової концепції та сучасних архітектурно-художніх рішень. Саме наявність експозиції можна вважати визначальною, специфічною ознакою музею.

Враховуючи позитивний досвід експозиції, що працює вже друге десятиліття, визначивши її сильні та слабкі місця, в музеї створено нову концепцію сучасної експозиції, що має презентувати розвиток образотворчого мистецтва не лише України, а й Полтавщини.

В серпні відремонтовано центральну анфіладу художнього музею та оновлено її експозицію – глядач отримав унікальну можливість ознайомитись з творами яскравих представників регіонального мистецтва: Григорія Цисса, Василя Волкова, Івана Орлова, Віктора Магденка, Павла Горобця, Миколи Бурачека.

Також анфіладу прикрасив килим ХVIII століття ручної роботи, витканий у Кобеляцькому повіті. Це –традиційний полтавський килим з фондової збірки музею.

Всі новини
План роботи
16.09.2019 – 22.09.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради