Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Патріотизм. Воля. Мужність

12.10.18272

10 жовтня 2018 року, в переддень святкової дати – Дня захисника України, працівники центральної бібліотеки разом із учасником АТО Іваном Деблюком та волонтером ЛГО «Громада Полтавщини», головою краєзнавчо-історичного клубу центральної бібліотеки Ніною Кирпотіною завітали до загальноосвітньої школи № 26 з патріотичною бесідою «Патріотизм. Воля. Мужність».

11 жовтня в бібліотеці-філіалі №3 відбулася зустріч юних користувачів бібліотеки - учнів 8-А класу загальноосвітньої школи № 37 із захисником кордонів України, воїном АТО Владиславом Контарчуком.

«Патріотизму не вчать – його виховують». Таку назву дали заходу, присвяченому святам, які ми не випадково відзначаємо в День Покрови Пресвятої Богородиці - Дню захисника України та Дню українського козацтва. Адже Пресвяту Богородицю з давніх часів вважають заступницею і покровителькою українських козаків і всіх захисників України часів минулих і сьогодення.

Спілкування з захисником Вітчизни проходило на фоні перегляду «В час козацький запрошують книги». Бібліотекарі запропонували увазі читачів твори, які висвітлюють історію запорізького козацтва, діяльність різних гетьманів України тощо.

Всі новини
План роботи
20.05.2019 – 26.05.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради