Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Персональна виставка Ірини Моцар «Глиняна люлька — душа козака»

23.07.161054

22 липня 2016 року на Івановій горі в меморіальній садибі І.П.Котляревського відкрилася персональна виставка Ірини Моцар «Глиняна люлька — душа козака».

Ірина Моцар - молода талановита майстриня, з творчістю якої полтавці вже мали знайомство. Захоплення Ірини, як для молодої дівчини, незвичне — вона займається різьбленням на камені, дереві, кістці. ЇЇ творчість це відображення особистості, бо кожна робота це маленьке дослідження не тільки техніки виконання, а й історії свого коріння, свого народу. Саме дослідження теми слов’янської міфології в рамках домашніх оберегів і дали поштовх для відтворення козацької люльки, адже ця тема надзвичайно цікава і актуальна в сучасному світі.

Презентація виставки в стінах музею І. Котляревського є логічною і вмотивованою. Іван Петрович Котляревський глибоко досліджував спосіб життя українців. Результат усім нам відомий - в канві античного сюжету поеми “Енеїда” створив свій міф, тип національного героя, утверджуючи, що для існування нації необхідно, щоб

... плем’я

удержало на вічне врем’я

імення, мову, віру, вид.

Кожен, хто завітає на гостини до духовного дому-музею Івана Котляревського, відчує не тільки його слово, а й отримає відповідь на свої питання, які стосуються нашого роду, історії та звичаїв.

Персональна виставка «Глиняна люлька — душа козака» Ірини Моцар триватиме до 22 серпня 2016р. Меморіальний комплекс — Садиба І.Котляревського працює щоденно з 10 год до 18 год. без перерви за адресою: м. Полтава, Соборний майдан,3,

тел. для довідок: 7 20 73.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради