Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Персональна виставка Івана Підгайного у літературно-меморіальному музеї І.Котляревського

11.02.16964

11 лютого у літературно-меморіальному музеї І. Котляревського відкрилась виставка молодого художника — студента образотворчого відділення архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Івана Підгайного.

Перші кроки в образотворчому мистецтві зробив в Гадяцькій художній студії в класі педагога Скрипки Людмили Олегівни, навчався у Гадяцькому училищі культури за спеціальністю “Декоративно-вжиткове мистецтво” у відомого жудожника, заслуженого майстра народної творчості Григорія Олексійовича Кисіля.

Молодий художник працює в руслі класичних форм — це малярство, і акварель. Особливо теплі, ліричні у Івана Підгайного пейзажі. Адже пейзаж — це настрій, де можна відчути і гіркі запахи осені, і свіжість туманного ранку, і квітуче буяння літа. Творчі ідеї молодий митець віднаходить у різномаїтті та красі навколишнього світу. Його картини ніби вбирають і випромінюють світло. Світла сонячна нота світосприйняття присутня в кожній його роботі.

Презентована виставка у літературно-меморіальному музеї І. Котляревського додасть сил і творчого натхнення у мистецькому шляху молодого автора та розширить коло його шанувальників. Запрошуємо усіх полтавців та гостей міста оглянути виставку, що буде експонуватись в музеї до 03 березня 2016р. Музей працює щоденно з 9-00 до 17-00 за адресою: пр-т Першотравневий,18 м. Полтава.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради