Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Персональна виставка Лілії Близнюк «А я україночка» відкрилася у музеї В.Г.Короленка

26.04.18709

25 квітня 2018 року у затишній виставковій залі Полтавського літературно-меморіального музею В.Г.Короленка відкрилася перша персональна виставка графіки та живопису «А я україночка», авторкою якої є юна художниця, учениця Полтавської дитячої художньої школи Лілія Близнюк (клас викладача Бенфіалова Володимира Степановича).

У експозиції розміщено 12 робіт, які об’єднані єдиною темою: «Краса та велич рідної України». Тут і купальська ніч з традиційними обрядами, і відомий на весь світ Сорочинський ярмарок, українські музики та танці, етноодяг з символічними орнаментами, - і все це різноманіття дитячих почуттів, світобачення глибоко торкає душу відвідувачів виставки.

Лілія Близнюк є багаторазовою учасницею та переможницею міських та обласних конкурсів. Брала участь у міському конкурсі етно-дизайну ескізу одягу «Етнокласика: сучасне дихання», в експозиції виставки представлена робота з цього конкурсу «Традиції мого роду». Одна з останніх її перемог – всеукраїнський конкурс «Молодь України», де вона здобула перемогу з роботою «Дива ботанічного саду».

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради