Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

Персональна виставка Носенко Дарини «Творчість – це мої крила!»

10.02.20, 10:13

8 лютого у залі дитячої творчості імені Саші Путрі Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відкрито персональну виставку вихованки народного художнього колективу гуртка «Господарочка» Комунального закладу «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області» Носенко Дарини «Творчість – це мої крила!»

Дарині 17 років, вона корінна полтавка, закохана в своє рідне місто, пишається тим, що вона українка і говорить про себе: «Україна – моя Батьківщина, бо народилась я на цій прекрасній землі в мальовничому місті Полтаві. Мені жити в цій країні, навчатися, здобувати вищу освіту…» У дівчини високі цілі, яких вона намагається досягти і певною мірою на них зосереджена; мріє спрямовувати свої зусилля на досягнення добробуту і процвітання України. Тому із задоволенням вивчає українську мову, історію рідного краю, багато читає, займається спортом. Бісероплетіння стало улюбленим захопленням, від якого юна майстриня отримує втіху і насолоду.

Нинішня виставка – четверта персональна. В експозиції неймовірно реалістичні квіти з бісеру, вишукані прикраси, картини. Дарина відчуває внутрішнє задоволення від своєї роботи та черпає натхнення з рідної землі і нинішня виставка – це чергова сходинка на її творчому шляху.

Всі новини
План роботи
13.07.2020 – 19.07.2020
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті