Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Персональна виставка Олега Лебединського “Історична Полтава: тривимірний простір”

15.09.16996

Персональна виставка історика, видавця та краєзнавця Олега Валентиновича Лебединського, організована в межах відзначення 247-х роковин від дня народження І.П.Котляревського та Дня міста, відкрита у Полтавському літературно-меморіальному музеї І. Котляревського.

Олег Лебединський одним із перших у Полтаві використовує новітні комп”ютерні технології для реконструкції образу унікальних історичних пам”яток міста, його культурних осередків та культових споруд.

Автор виставки запрошує відвідувачів у мандрівку козацькою Україною - землями, де споконвіку жили українці, та Полтавою позаминулого століття, відтворюючи окремі історичні об”єкти та архітектурні комплекси українського барокко. Експоновані на виставці історичні реконструкції дають можливість побачити не лише зовнішні абриси споруд, а й внутрішні конструкційні вузли, їх особливості, оздоблення та естетику внутрішніх інтер”єрів.

Концепт даного проекту почався саме з реконструкції музею-Садиби І.Котляревського і ось уже на теперішній виставці - архітектура губернської Полтави в один з найцікавіших періодів її забудови.

Любов до рідної землі, її історичного минулого спонукають Олега Валентиновича Лебединського до пошуків, в результаті яких допитливий сучасник отримує можливість побачити відомі об”єкти у зовсім новому ракурсі.

Виставка буде цікавою для шанувальників та дослідників історії рідного краю, бо являє собою винятково високий рівень науково-краєзнавчих пошуків.

Літературно-меморіальний музей І.Котляревського працює щоденно без вихідних з 9-00 до 17-00 год. Запрошуємо полтавців та гостей міста оглянути виставку яка діятиме до 12 жовтня 2016 р


Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради