Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Персональна виставка витинанки члена НСМНМУ Наталії Сташкевич "Стежинками пам’яті"

06.04.161326

У виставковій залі Полтавського літературно-меморіального музею І.Котляревського відкрита виставка витинанок члена НСМНМУ Н.М.Сташкевич "Стежинками пам"яті".

Наталія Сташкевич — відомий у Полтаві педагог-художник. Була засновником та керівником дитячої народної студії "Соняшник" Полтавського Палацу дитячої та юнацької творчості (1990-2012рр.) та молодіжної секції "Нове покоління" творчого товариства "Художник" Полтавського відділення Українського фонду культури. Має звання "Відмінник освіти України".

У творчості надає перевагу графіці, вирізуванню з паперу, акварелі. У виставках бере участь з 1987 р. (Санкт-Петербург, Полтава, Київ, Могилів- Подільський, Дніпропетровськ, Вільнюс). Відбулось 11 персональних виставок художниці. її творчі роботи зберігаються у багатьох музеях України та Росії, у приватних колекціях в Німеччині, Ізраїлі, Польщі, Естонії, США, Канаді, Італії, Литві, Росії.

Вирізуванням з паперу захопилась ще в юності: свою першу роботу вирізала 1981 р. Виявилось, це дуже цікава та захоплююча справа, однак не така проста, як на перший погляд. Спочатку вирізувала невеличкі художні силуети із сюжетними композиціями, котрі сама ж і розробляла.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради