Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

Персональна виставка живопису Юлії Бали «Краса врятує світ»

20.08.18554

Юлія Бала – живописець, член Національної спілки художників України (2013).

На рахунку у Юлії більше 20 персональних виставок, перша з яких відбулася у 2008 році в Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка і називалася «Я відчуваю запах квітів…».

На кожній виставці з полотен Юлії струменить любов до своєї Батьківщини, до рідної землі, прагнення зберегти країну цілісною і квітучою. Художниця стала активною учасницею творчих заходів в підтримку воїнів, що знаходяться в АТО (аукціонів, виставок, мистецьких акцій). Адже зараз, коли на Сході України війна, серед військових знаходяться ті люди, що прагнуть підтримувати духовний розвиток, морально-психологічний стан бійців, наповнювати життя героїв кольорами. Таким активістом є командир батальйону «Полтава» Юрій Анучін, що запропонував і разом із Юлією Балою втілив у життя ідею художнього розпису предметів війни – гільз, ящиків з-під снарядів тощо. Ідея розрослася у масштабний проект. Розписані предмети, як символ втіленої ідеї закінчення війни, настання миру, разом з живописними полотнами Юлії Бали, облетіли багато країн, зокрема, побували в Канаді на презентації книги «Добробати. Історія подвигу батальйонів, що врятували країну».

В Україні у період 2015-2017 років у Києві відбулися знакові для художниці виставки: у Верховній Раді України (під назвою «Любов до Батьківщини»), у Міністерстві регіонального розвитку України, у Національній бібліотеці імені Ярослава Мудрого.

Художниця продовжує активно творити і популяризувати Україну як сучасну європейську державу, з унікальними мистецькими традиціями, надзвичайною надихаючою природою.

Всі новини
План роботи
24.02.2020 – 01.03.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради