Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

ПІСЕННОЮ НИВОЮ ОЛЕКСІЯ ЧУХРАЯ : життєстверджуючі мелодії композитора лунали в стінах бібліотеки-філіалу №7

10.05.19281

7 травня в міській бібліотеці-філіалі №7 відбувся ювілейний вечір заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної спілки композиторів України Олексія Чухрая. Олексій Іванович сам вибрав для проведення теплого, камерного заходу з концертом цю бібліотеку, з якою він дуже добре співпрацює починаючи з 2013 року.

Розпочинаючи ювілейний вечір під назвою «Пісенна нива Олексія Чухрая», завідувачка бібліотеки Людмила Заливча наголосила, що Олексій Іванович не виступає в жодній іншій бібліотеці, окрім цієї. Тут, до речі, 5 років тому вже проходив його ювілейний вечір – тоді до 75-річчя.

Офіційні заходи, присвячені 80-річчю композитора, відбуватимуться цього року в різних місцях, у тому числі в Карлівці (бо він автор гімну міста Карлівки, як і Полтави) та восени в Полтавському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені М. В. Гоголя.

Але дійсно тепла, невимушена атмосфера панує саме в бібліотеці, де у колі відданих поціновувачів свого таланту композитор святкував 80-й день народження.

Ми приєднуємося до щирих побажань, які лунали на адресу ювіляра і висловлюємо сподівання, що Олексій Іванович ще порадує нас новими сонячними мелодіями свого таланту.

Всі новини
План роботи
12.08.2019 – 18.08.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради