Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Письменницькі таємниці Міли Іванцової

23.10.17744

18 жовтня в центральній бібліотеці та бібліотеці-філії №4 відбулися зустрічі читачів з українською письменницею Мілою Іванцовою. Міла Іванцова, прозу якої називають «терапевтичною», що допомагає боротися з депресіями, завдяки великим тиражам книг визнана Золотою письменницею України. Це звання присвоюють автору, книги якого мають тиражі понад 100 тисяч примірників.

Рік тому, в жовтні, пані Міла разом з дочкою, молодою письменницею Галиною Ів , вже проводила творчі зустрічі в бібліотеках міста.

Цього разу пані Міла висловила щире захоплення Полтавою як дуже красивим містом з цікавою історією, поділилася з полтавськими шанувальникам своїми письменницькими таємницями.

Читачі, яким подобаються добрі, світлі, позитивні твори Міли Іванцової, задавали багато різнопланових і здебільшого непростих запитань. Спілкування проходило в улюбленому форматі письменниці: запитання - відповідь.

Серед шанувальників творчості автора були і ті, хто робить перші проби пера або мають вже видані книжки. З розповіді письменниці вони дізналися, що відбувається в світі великої літератури і до чого треба бути готовими, маючи намір долучитися до цього захоплюючого світу.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради