Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Подвійна творча виставка учнів та випускників АРТ-СТУДІЇ "Художник"

26.07.17690

19 липня у залі дитячої творчості імені Саші Путрі та прес-центрі Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відкрилася виставка робіт вихованців студії «Художник».

Арт-студія «Художник», очолювана Юрієм Бернацьким, існує в Полтаві вже п’ятий рік. Її учні активно та наполегливо працюють на ниві мистецтва, часто беруть участь у різноманітних міських, обласних, Всеукраїнських конкурсах, здобуваючи призові місця.

Про велике майбутнє, яке чекає на кожного вихованця студії Юрія Бернацького, говорить і те, що випускники не лишають улюблену справу – малювати – а з успіхом складають вступні іспити і продовжують навчання у вищих учбових закладах мистецького спрямування – в Україні та навіть за кордоном.

На виставці, представленій у залах музею, експонується майже 100 картин. Це роботи у різних техніках: живопис олійний та гуашшю, пастель, монотипія, гравюра на картоні тощо. Твори захоплюють живими барвами та свіжими ідеями, завжди притаманними молоді, сповненій захопливою динамікою життя.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку, яка триватиме до 15 серпня 2017 року.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради