Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Поїздка до міста Львів

24.11.17526

В середині листопада відбулася туристична поїздка працівників закладів культури міста та області до міста Львів. Путівки були розіграні на урочистому заході до Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва , що відбувся у палаці дозвілля «Листопад» 9 листопада 2017 року.

15 листопада щасливі володарі туристичних путівок виїхали на комфортабельному автобусі до м. Львів. Ця поїздка стала можливою завдяки турботі міського голови Олександра Федоровича Мамая. Приємною несподіванкою для всіх було те, що незважаючи на досить пізню годину від’їзду , провести делегацію та побажати приємного відпочинку прийшов сам Олександр Федорович.

Окремих слів подяки заслуговує бездоганна організація поїздки: чудові умови проживання у місті Лева, високоякісне харчування .

Хочеться зупинитися на насиченій екскурсійній програмі , яка складалася з відвідування історичних пам’яток стародавнього міста Лева. Туристи з великим задоволенням відвідали Собор Святих Єлизавети та Ольги, архітектурну споруду Собор Святого Юра, Личаківське кладовище; побували в оперному театрі; слухали звучання органу; побували в майстерні шоколаду. А автобусна екскурсія по місту з досвідченим екскурсоводом назавжди останеться в пам’яті всіх відпочиваючих.

Від імені всіх екскурсантів висловлюю щиру подяку за чудові моменти спілкування з прекрасним, подаровані працівникам культури міським головою.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради