Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

«Полтавська графіка»

26.09.16979

23 вересня 2016 року у великій виставковій залі Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені М.Ярошенка відбулося відкриття виставки «Полтавська графіка». Митці Полтавщини недаремно обрали графіку, як ознаку групової виставки, присвяченої до Дню міста. Адже цей різновид образотворчості без перебільшення складає основу, початок творення. Лінія, штрих, колір, контур – ось інструментарій, яким художник-графік передає глядачам своє бачення світу.

Специфіка графіки - лінійні співвідношення. Вона, відтворюючи форми предметів, передає їх освітленість, співвідношення світла і тіні і т. д. У процесі історичного розвитку в малюнок і в друковану графіку став проникати колір, і тепер вже до графічного мистецтва також відносять і малюнок кольоровою крейдою - пастель, і кольорову гравюру, і живопис водяними фарбами - акварель і гуаш.

На виставці «Полтавська графіка» представлені роботи як зовсім молодих художників, так і тих, хто уже встиг бути знаним далеко за межами України. Важливою деталлю є показ графічних робіт художників різних інших технік: живописців, керамістів, майстрів художнього текстилю, що підсилює першооснову графічного творення.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради