Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Працівники Полтавської МЦБС пройшли дводенний тренінг для блогерів

16.03.17937

Два дні - 9 і 10 березня у Полтаві проходив тренінг для осіб, які ведуть або збираються в майбутньому вести блоги в Інтернеті. У цьому тренінгу взяли участь чотири представники Полтавської міської централізованої бібліотечної системи. Їх запросила до участі в тренінгу Полтавська обласна організація Національної спілки письменників України, з якою міська централізована бібліотечна система активно співпрацює. Тренінг відбувся в рамках проекту, який виконується з фінансової підтримки Фонду Чорноморського співробітництва (Black Sea Trust for Regional Cooperation).

Метою учасників тренінгу було опанувати або покращити навички блогерства (у різних форматах – тексти, аудіо, відео, мультимедіа).

Тренери розпочали заняття з уточнення, що таке блогінг і хто такі блогери, розповіли, які є види блогів, далі дали поради щодо вибору платформи для ведення блогу і перейшли до технічних тонкощів процесу цієї роботи.

Багато уваги було приділено наповненню блогу – як текстовому, так і фото та відео. Викладач і практикуючий журналіст, який пише для всеукраїнських і зарубіжних видань, Сергій Шебеліст провів заняття по медіа-грамотності.

Другий день тренінгу був більше присвячений практичним заняттям. Найголовніше завдання, які виконували учасники тренінгу індивідуально або в групах по кілька чоловік – створення моделі майбутнього блогу за власною ідеєю і з відповідною назвою та презентація перед публікою.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради