Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

«Права людини очима дітей»

09.01.181037

5 січня 2018 року у Полтавській дитячій художній школі відбулося нагородження переможців міського конкурсу образотворчого мистецтва серед дітей шкільного віку «Права людини очима дітей».

Конкурс проводився у Полтаві вперше та мав на меті привернути увагу школярів до проблем реалізації прав людини в Україні, формувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав людини, ознайомити їх із можливостями системи безоплатної правової допомоги, популяризувати її роботу у регіоні, розвинути творчі здібності учнів, сприяти їх самореалізації, підтримати талановиту учнівську молодь.

Конкурс проводиться у Полтаві у рамках Всеукраїнського тижня права та відзначення Міжнародного дня захисту прав людини - 10 грудня 2017 року. Конкурс відбувався з 5 по 22 грудня для дітей шкільного віку у трьох вікових категоріях: молодша група-діти віком від 6 до 10 років, середня група - діти віком від 11 до 14 років та старша група - діти віком від 15 до 18 років.

Конкурсна комісія у складі представників Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області, Полтавської дитячої художньої школи, Головного управління національної поліції Україні у Полтавській області, управлінь освіти, сім”ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, журналістів розглянула конкурсні роботи та визначила переможців Конкурсу.

Відповідно до рішення комісії серед учасників молодшої вікової групи переможцями стали та нагороджені відповідними дипломами наступні учасники:

диплом 1 ступеня - Відашенко Діана, учениця Полтавської дитячої художньої школи з конкурсною роботою «Кожен має право на БПД»; дипломом 2 ступеня нагороджена Величко Даніела, учениця Полтавської дитячої художньої школи з конкурсною роботою «Всі діти мають право на мистецьку освіту»; диплом 3 ступеня отримала Меркулова Ліза, учениця Полтавської дитячої художньої школи з конкурсною роботою «БПД можливість правової допомоги для всіх» (викладач Пашинська І.І.)

Серед учасників середньої вікової групи призові місця розподелені були наступним чином. Диплом 1 ступеня отримала Валко Ліза, учениця Полтавської дитячої художньої школи з конкурсною роботою «Кожен має право на здорове харчування»; дипломом ІІ ступеня нагороджена Хорольська Аліна, учениця Полтавської дитячої художньої школи з конкурсною роботою «Кожна людина повинна знати свої право» (викладач Пашинська І.І.)

Організатори довго вагалися з вибором переможця за диплом 3 ступеня, тому почесне 3 місце і відповідні дипломи отримали учениці Полтавської гімназії №13 Федірко Дар’я з конкурсною роботою «Кожен має право на життя» та Маслівець Анна з конкурсною роботою «Кожна дитина має право на…» (викладач Кривенко Н.М.).

Диплом 1 ступеня серед старшої вікової групи отримала Лавренко Анастасія, учениця Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого з конкурсною роботою «Правосуддя» (викладач Рудь О.В.). Дипломом 2 ступеня нагороджена Глоба Маргарита, учениця Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого з конкурсною роботою «Моя країна - Україна». Диплом 3 ступеня отримала Кондра Вікторія, учениця Полтавської дитячої художньої школи з конкурсною роботою «Кожна людина має право на житло» (викладач Пашинська І.І.).

Конкурс відбувся з ініціативи Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Полтавській області та активної підтримки Полтавської міської ради. Заходи подібного формату дозволяють не лише нестандартно підійти до питання інформування про права людини, систему БПД області , а й виявити юні художні таланти.

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради