Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Православна історико-дослідна виставка “За ім’я Моє

19.04.18420

Православна історико-дослідна виставка “За ім’я Моє” присвячена новомученикам Полтавщини, що постраждали у 20-30-ті роки за віру від більшовицької влади. Виставка проводиться з благословення Високопреосвященнішого Митрополита Полтавського і Миргородського Філіпа за сприяння міського голови Олександра Федоровича Мамая. Організатори виставки Полтавська місіонерська духовна семінарія та Вищий навчальний заклад Укоопспілки “Полтавський університет економіки і торгівлі”.

Виставка створена з використанням архівних матеріалів, наданих Полтавським відділом Служби безпеки України. В експозиції представлений 21 живописний твір Володимира Кривого: картини, на яких зображені церкви, що були зруйновані в часи репресій; церкви, відроджені та новозбудовані за часів Незалежності України.

Основу експозиції складають 40 фотодокументів, а саме: копії протоколів допитів, витяги з особових справ засуджених церковнослужителів, особисте листування священнослужителів з місць позбавлення волі, запити родичів про долю священнослужителів, які на той час були вже знищенні радянською репресивною машиною. Також представлені предмети сакрального вжитку та книги, присвячені цьому трагічному періоду. Виставка проводиться за ініціативи віце-ректора Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященнішого Єпископа Новосанжарського Веніаміна. В підготовці виставки брали участь викладачі Полтавської семінарії: Єпископ Веніамін (Погребной), протоієрей Ростислав Денисюк, протоієрей Павло Рудь, протоієрей Сергій Антонюк; викладач Полтавського університету економіки і торгівлі Ігор Вікторович Усанов, студенти Полтавської місіонерської духовної семінарії та студенти Полтавського університету економіки і торгівлі

Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради