Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

Презентація персональної виставки худ. Едуарда Трирога «Течія текстур заворожила нас…»а

14.11.18

14 листопада 2018 р. у Полтавському літературно-меморіальному музеї І. Котляревського відбулась презентація персональної виставки худ. Е.В.Трирога «Течія текстур заворожила нас…»

На виставці експонуються портрети, замальовки, серія графіки, котру можна об’єднати назвою «пошуки смислів». Все, що оточує людину, за баченням художника, є інформація, текст, звернений до нас. Цей текст може бути відкритим, зрозумілим, а може бути – непізнаним. Йти шляхом віднайдення сенсу всього того, з чим зустрічаєшся щоденно, що тебе примушує зупинятись та замислюватись, – означає самостійно відкривати приховані закони буття – людини, дерева, поезії…

Художник любить поезію і сам пише вірші, котрі тяжіють до «поезії в прозі». Деякі з них презентовані як поетичний супровід до його роздумів у графіці.

Едуард Васильович Трирог зумів створити свій образний світ, населити його досить незвичними, як на буденний погляд, «персонажами». Знайомство з творчістю митця – це захоплююча мандрівка дивним світом, де кожна робота ставить питання і залишає неозорий простір для роздумів.

Виставка діятиме протягом місяця без вихідних і перерви з 9-00 до 17-00.

Всі новини
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради