Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Презентація персональної виставки Світлани Олійник “Світланія”

19.12.16865

Світлана Олійник - знана у Полтаві та Україні архітектор, художник, дизайнер. Її роботи отримали визнання на батьківщині та за кордоном. Зберігаються у багатьох приватних зібраннях.

Сьогодні зацікавити іграшкою дорослу людину практично неможливо. Однак, Світлані Олійник це успішно вдається. Обравши для себе складний вид художньо-мистецького узагальнення – іграшку-символ – майстриня створює цілий світ, котрий кожен може прочитати та відчути.

Виставка ексклюзивна, бо сформована саме до новорічно-різдвяних свят і саме для духовного дому Івана Котляревського.

Окремі композиції - “Так хочеться жити...”, “Птахи і заметіль”, “Крила надії”, “Ангели на небесах”, “12 місяців” , “Снігурі прилетіли”, “Шпаки відлетіли”, - поєднані оригінальним художнім задумом майстрині, створили неповторну новорічно-різдвяну казку.

Виставкова експозиція приваблює вишуканістю стилю, довершеним смаком, цікавими дизайнерськими рішеннями.

Втім, всілякі теорії забуваєш під впливом загальної атмосфери, що панує в залі: повернення у щасливе дитинство, коли все попереду, все відбудеться, все справдиться. Тут подих радості, озон і тепло, відчутні при будь-яких фізичних температурах.

Виставкова зала літературної частини музею І. Котляревського, де оселились чарівні і загадкові персонажі, чекає на полтавців та гостей міста за адресою: м. Полтава, пр-т Першотравневий,18; з 9.00 до 17.00 щоденно.

Всі новини
План роботи
20.01.2020 – 26.01.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради