Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

Презентація виставки світлин В.С. Короткова “Полтава – квіткове свято України!”

02.09.20, 11:00

У вересневі дні, коли Полтава готується відзначити 251- шу річницю від Дня народження Івана Петровича Котляревського та напередодні Дня міста у Полтавському літературно-меморіальному музеї І. Котляревського відбулось відкриття виставки світлин відомого фотохудожника Володимира Сергійовича Короткова з промовистою назвою “Полтава – квіткове свято України”.

На його світлинах ми бачимо наше рідне місто - історичне і сучасне з вишуканими архітектурними ансамблями, величними храмами та пам’ятниками, патріархальними вуличками та неповторними природними куточками. Він натхненно шукає унікальний ракурс, вправно вибудовує композицію, вихоплюючи об’єктивом ту єдину мить, котра надає кожній роботі мистецької довершеності. То ж, оглядаючи виставку, нашу рідну, давно знайому Полтаву ми бачимо ніби вперше. Будь- якої пори року, будь-якої погоди його можна побачити з фотоапаратом на вулицях міста та його околицях. Кожен знімок фотохудожника – то освідчення в любові до рідного міста.

Автор виставки народився у м. Харкові у 1952 р. За освітою інженер-механік. Понад 35 років працював інженером на Полтавському турбомеханічному заводі. Довгий час працював провідним фахівцем у відділі інноваційних технологій методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради. Захоплення фотографуванням почалося ще зі школи, яке стало його життєвим покликанням.

Репортажні фото майстра отримали найвищу оцінку на Міжнародному конкурсі профспілок, де він став переможцем.

Володимир Сергійович – учасник багатьох загальноміських виставок, роботи майстра зберігаються у музейних колекціях та приватних збірках.

Виставка світлин В.С. Короткова буде діяти протягом місяця з 9.00 до 17.00 без перерви та вихідних днів. Запрошуємо полтавців та гостей міста долучитись до прекрасного.


Всі новини
План роботи
19.10.2020 – 25.10.2020
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті