Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИЖКОВІ НОВИНКИ: ДЕНЬ НОВОЇ КНИГИ

21.05.19313

День нової книги - захід, який має свою історію в бібліотеці на Європейській (бібліотека-філіал №4 міської централізованої бібліотечної системи). Такі заходи проводяться традиційно, з метою ознайомлення полтавців з літературними новинками, що надійшли до фонду бібліотеки.

20 травня для шанувальників книги тут були підготовлені книжкові виставки, перегляди літератури, на яких були представлені численні художні новинки: твори В.Вальда (Михайлова), Й. Струцюка, М. Ткачівської. М. Шкаріна, О.Зімби та ін.

Слід відзначити, що фонд цієї бібліотеки активно поповнюється не лише за бюджетні кошти, а і за спонсорські. Чималий внесок роблять звичайні полтавці, які дарують закладу придбані ними книги. Зокрема, майже вся галузева література, скомпонована на виставці під розділом «Корисно знати» - це подарунки від читачки Світлани Шпіки. Чимало подарованих книг було представлено і в розділах виставки «Світові бестселери», «Казкові історії» та ін.

Відвідувачі зацікавлено знайомились з книжковими серіями «Життєві історії», «Український бестселер» та ін. Під час Дня користувачам бібліотеки вперше було представлено чимало книг зарубіжних дитячих авторів у перекладах українською, які поповнили фонд бібліотеки.

Впродовж усього Дня нової книги бібліотекарі консультували читачів біля книжкових виставок, проводили огляди літератури, допомагали користувачам обрати серед книжкових новинок ті, що задовольняють особисті смаки. На жаль, бестселерів вистачило не всім, тому книголюбам навіть довелося записуватися у чергу, щоб узяти для читання ті твори, які користуються особливим попитом.

Всі новини
План роботи
02.12.2019 – 08.12.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради