Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

Про права людини, проблеми булінгу та подолання гендерних стереотипів

06.12.18

Щороку з 25 листопада по 10 грудня бібліотечні заклади міста активізують свої зусилля, спрямовані на висвітлення проблем булінгу, сімейного насильства, подолання гендерних стереотипів...

Особлива увага приділяється просвітницькій роботі з дітьми та підлітками. В ці дні проводиться щорічна всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".

Годину застереження «Стоп булінг: протидія жорстокості та насильству» провели для учнів ЗОШ № 29 разом із представниками патрульної поліції міста Возницею Р. та Жигилій К. працівники центральної бібліотеки. Правова година "Попередимо булінг разом" відбулась в бібліотеці-філіалі №6. З допомогою акторів молодіжного театру «І по всьому…» працівники бібліотеки переконували дітей в тому, що від булінгу страждають і агресори, і жертви.

Під час проведення круглого столу в бібліотеці-філіалі №5, учасниками якого були учні ДНЗ електрорадіотехнічного ліцею та Свєшніков А. - начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги обговорювались проблеми захисту прав людини і відповідальності неповнолітніх.

Інтерактивний захід для підлітків про ґендерну рівність відбувся в бібліотеці-філіалі №9. В ігровій формі його учасники розглянули різні аспекти повсякденного життя людини і визначили ті з них, які відносяться до гендеру.

Всі новини
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради