Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Про традиції Великодня у сучасному бібліотечному просторі

19.04.19292

Тисячі років відзначає людство Великдень - свято, що дібрало чимало способів вшанування Воскреслого Христа, які сформувалися у традиції та звичаї. Щоб познайомити з ними полтавців, у бібліотеці-філіалі №4 влаштували День Великодніх ідей з майстер-класами.

Працівники закладу підготували насичену програму: всіх користувачів тут, перш за все, знайомили з книжковою виставкою «Світле свято Великодня», звертаючи особливу увагу на збірки світлих і теплих історій від сучасних українських письменників про найрадісніше свято всіх християн "Весняна книжка" та “На Великдень” та акцентуючи увагу на тому, що найкращий спосіб відзначення цих свят — добрі вчинки, світлі думки, єднання з родиною.

Чимало користувачів відгукнулися на запрошення бібліотеки взяти участь у майстер-класах, під час яких їх учасники цього разу навчалися створювати писанку-мотанку. Слід відзначити і широкий віковий спектр учасників - від п’ятикласників до дорослих користувачів, які під час виготовлення пасхальних яєць провели своєрідний «челендж»: ділилися рецептами пасок, інших святкових блюд. Звучали і численні життєві, сімейні розповіді.

А ще особливо приємно відзначити, що напередодні Великодня відвідувачі бібліотеки побачили відремонтований, сучасний заклад, який невдовзі стане дійсно громадським простором, бібліохабом, що створюється зусиллями всіх містян!

Всі новини
План роботи
12.08.2019 – 18.08.2019
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради